Dames/HerenGroepDagTijdLocatieLeiding
Dames Opstapgroep Maandag 16:30 – 18:30 uur Turnhal Vierhoeven Linda Hartog, Leonie Zoutewelle en Susan Vorstenbosch
Dames A-Selectie Maandag 17:00 – 20:30 uur Turnhal Vierhoeven Mariska van Keulen en Nicole Casteleijn
Dames B-Selectie Dinsdag 17:00 – 19:30 uur Turnhal Vierhoeven Saskia Raats en Michele de Wit
Dames C-Selectie Dinsdag 18:00 – 20:00 uur Turnhal Vierhoeven Harry van Weele en Nienke ten Voorden
Dames C-Selectie Dinsdag 19:00 – 21:00 uur Turnhal Vierhoeven Rob van Sprundel en Liselotte Brouwers
Dames A-Selectie Dames Woensdag 14:30 – 17:30 uur Turnhal Vierhoeven Mariska van Keulen
Dames A-Selectie Dames Woensdag 17:00 – 20:00 uur Turnhal Vierhoeven Karin Raven en Nicole Casteleijn
Dames Opstapgroep Donderdag 16:30 – 18:30 uur Turnhal Vierhoeven Linda Hartog en Karin Raven
Dames C-Selectie Donderdag 17:30 – 19:30 uur Turnhal Vierhoeven Vanessa Elgers, Lisanne Konings en Pascalle van der Burg
Dames B-Selectie Dames Donderdag 18:00 – 20:30 uur Turnhal Vierhoeven Saskia Raats, Chantalle van der Linden en Carolien Boeren-de Regt
Dames A-Selectie, 12 uurs Dames Vrijdag 16:30 – 20:00 uur Turnhal Vierhoeven Karin Raven en Mariska van Keulen
Dames A-Selectie Dames Zaterdag 09:30 – 13:00 uur Turnhal Vierhoeven Karin Raven, Mariska van Keulen en Nicole Casteleijn
Dames B-Selectie Dames Zaterdag 13:00 – 16:00 uur Turnhal Vierhoeven Saskia Raats, Sharon Franken en Pascalle van der Burg
Dames C-Selectie (extra) Dames één zaterdag per maand   Turnhal Vierhoeven  
Dames Vrije inloop training Dames één zondag per maand 10:00 – 13:00 uur Turnhal Vierhoeven Wisselende trainers
Heren Opstap Jongens (extra) Maandag 18:00 – 20:00 uur Turnhal Vierhoeven Melvin Ornek
Heren A-Selectie onderbouw Maandag 18:00 – 21:00 uur Turnhal Vierhoeven Django Ornek
Heren A-Selectie bovenbouw Maandag 18:00 – 21:00 uur Turnhal Vierhoeven Jeroen Dingenouts
Heren B-Selectie Maandag 18:00 – 20:00 uur Turnhal Vierhoeven Jeroen Dingenouts
Heren A-Selectie Woensdag 19:00 – 21:00 uur Turnhal Vierhoeven Erwin Ornek
Heren B-Selectie onderbouw (extra) Woensdag 19:00 – 21:00 uur Turnhal Vierhoeven Jeroen Dingenouts
Heren B-Selectie bovenbouw Woensdag 19:00 – 21:00 uur Turnhal Vierhoeven Erwin Ornek
Heren C-Selectie (extra) Woensdag 19:00 – 21:00 uur Turnhal Vierhoeven Jeroen Dingenouts
Heren (extra) Opstap Vrijdag 17:00 – 19:00 uur Turnhal Vierhoeven Bram Klaassen
Heren A-Selectie onderbouw Vrijdag 17:00 – 20:30 uur Turnhal Vierhoeven Django Ornek
Heren A-Selectie bovenbouw Vrijdag 19:00 – 21:00 uur Turnhal Vierhoeven Erwin Ornek
Heren B-Selectie onderbouw Vrijdag 17:00 – 19:30 uur Turnhal Vierhoeven Onno Smits
Heren B-Selectie bovenbouw Vrijdag 19:00 – 21:00 uur Turnhal Vierhoeven Erwin Ornek
Heren C-Selectie bovenbouw Vrijdag 19:00 – 21:00 uur Turnhal Vierhoeven Erwin Ornek
Heren C-Selectie onderbouw Zaterdag 09:00 – 10:30 uur Turnhal Vierhoeven Onno Smits
Heren Opstapgroep Zondag 10:00 – 12:00 uur Turnhal Vierhoeven Melvin Ornek en Bram Klaassen
Heren A-Selectie Zondag 09:30 – 12:30 uur Turnhal Vierhoeven Django Ornek