Ouder – kind gym (2,5 tot 4 jaar)
DagTijdLocatieLeidingBeweegdiploma
Zaterdag 09:00 – 10:00 uur Sporthal Vondelschool Sandra Senden Ja
Zaterdag 10:00 – 11:00 uur Sporthal Weihoek Arlene de Rijk, Marlies+de+Rijk en Patricia de Graag Ja

 

Kleutergym (3,5 tot 6 jaar)
DagTijdLocatieLeidingBeweegdiploma
Zaterdag 10:00 – 11:00 uur Sporthal Vondelschool Sandra Senden en Veronique Senden Ja
Zaterdag 09:00 – 10:00 uur Sporthal ’t Kwadrant Arlene de Rijk, Marlies de Rijk en Patricia de Graag Ja
Meisjes en Jongens recreatief
GroepDagLocatieTijdLeiding
Meisjes 6 t/m 8 jaar Maandag Tolberg 18.00 – 19.00 uur Fanny Backx / Lindian de Graag
Meisjes 9 t/m 12 Maandag Tolberg 19.00 – 20.00 uur Fanny Backx
Meisjes 6-8 jaar Dinsdag Tolberg 17.30 – 18.30 uur Danielle van Meir
Meisjes 8-10 jaar Dinsdag Tolberg 18:30 – 19:30 uur Danielle van Meir
Meisjes 10 + Dinsdag Tolberg 19.30 – 20.30 uur Danielle van Meir
Jongens 5-7 jaar Woensdag Tolberg 17:00 - 18:00 uur Fanny Backx
Jongens 7-10 jaar Woensdag Tolberg 18.00 – 19.00 uur Fanny Backx
Jongens 10+ Woensdag Tolberg 19.00 – 20.00 uur Fanny Backx
Meisjes 6 t/m 8 jaar Woensdag Weihoek 17.30 – 18.30 uur Esther van Geel
Meisjes 8 t/m 10 jaar Woensdag Weihoek 18.30 – 19.30 uur Esther van Geel
Meisjes 10+ Woensdag Weihoek 19.30 – 20.30 uur Esther van Geel
Meisjes 6-7 jaar Donderdag Jadedijk 16.00 – 17.00 uur Pascalle van der Burg / Charlotte van Hees
Meisjes 8-9 jaar Donderdag Jadedijk 17.00 – 18.00 uur Pauline Akkermans
Meisjes 10 jaar en ouder Donderdag Jadedijk 18.00 – 19.00 uur Pauline Akkermans
Meisjes 6-8 jaar Vrijdag Jadedijk 17.30 – 18.30 uur Marijke Botermans / Robin Galama / Pascalle van der Burg
Meisjes 8-10 jaar Vrijdag Jadedijk 18.30 – 19.30 uur Esther Hoendervangers / Marijke Botermans / Robin Galama / Pascalle van der Burg
Meisjes 11+ Vrijdag Jadedijk 19.30 – 20.30 uur Esther Hoendervangers / Marijke Botermans / Robin Galama / Pascalle van der Burg
Meisjes 6-9 jaar Zaterdag Tolberg 09.45 – 10.45 uur Robin Galama / Jordi Aardema / Lindian de Graag
Meisjes 9+ Zaterdag Tolberg 10.45-11.45 uur Robin Galama
Recreatie Extra (alle leeftijden jeugd) jongens Zaterdag Turnhal Vierhoeven 9.00 – 10.30 uur Kevin van Driel / Robin Wegman
Recreatie Extra (alle leeftijden jeugd) meisjes Zaterdag Turnhal Vierhoeven 10.00 – 12.00 uur Esther van Geel / Vera Verbiest / Nena de Wijs

 

Dames en heren recreatief
GroepDagLocatieTijdLeiding
Heren Maandag 20:30 – 21:45 uur Jadedijk Arnout Visschedijk
Dames Dinsdag 19:00 – 20:00 uur Jadedijk Rian Verbraak

 

Tumbling
GroepDagLocatieTijdLeiding
7 tot 12 jaar Woensdag 19:00 – 20:00 uur Turnhal Vierhoeven Harry van Weele
Vanaf 12 jaar Woensdag 20:00 – 21:00 uur Turnhal Vierhoeven Harry van Weele

 

16+ groep
GroepDagLocatieTijdLeiding
16+ groep Vrijdag 19:00 – 21:00 uur Turnhal Vierhoeven Erwin Ornek